15 sierpnia 2017 r. godz. 11.00 Plac Koronacyjny

ZAPRASZAMY

Uroczystość Wniebowzięcia NMP, 15 sierpnia br.,

Porządek Mszy św.: o godz. 7.30, 9.00, Uroczysta Suma odpustowa na Placu Koronacyjnym o godz. 11.00, i po zakończeniu Uroczystej Sumy ok. 12.30 – 12.45 w kaplicy Eucharystycznej oraz o 18.00.

Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

Uroczystej Sumie odpustowej o godz. 11.00, przewodniczyć będzie ks. bp Adam Bałabuch. Zapraszamy na te Uroczystości. Po Sumie na placu Koronacyjnym odbędzie się uroczysty apel poległych z udziałem Wojskowej Asysty Honorowej.

Początek festynu odpustowego organizowanego przez Fundację Odnowy i Modernizacji Wambierzyc na Placu Najświętszej Marii Panny przewidywany jest na godz., 13.00. Jeżeli ktoś posiada jakieś przedmioty nadające się na fanty podczas naszego festynu i chciałby wesprzeć także w ten sposób nasze prace remontowe prosimy o dostarczenie ich do furty klasztornej – do wtorku, do godz. 19.00. Panie z Koła Gospodyń oraz Rada Parafialna, podobnie jak w minionym roku będą rozprowadzać w naszej parafii „Prośby o ciasto” na nasz festyn. Już dziś dziękujemy wszystkim za pomoc. Zapraszamy serdecznie do udziału w naszym festynie. Cały dochód przeznaczony będzie na renowacje zabytków w Wambierzycach.